smartMED – MUDr. Jana Klečková, praktický lékař Praha 3 MUDr. Jana KLEČKOVÁ, praktický lékař

Reference

Pokud jste byli s poskytnutou zdravotní péčí a souvisejícími službami u nás spokojeni, budeme rádi, pokud nás doporučíte i Vašim blízkým a kolegům.

O své zkušenosti s naší péčí se rovněž můžete podělit s ostatními prostřednictvím portálu Známý lékař.

Jana Klečková – ZnamyLekar.cz

Rádi se s Vámi o Vaše zkušenosti podělíme:

Paní doktorka Jana je skvělá. Řeší věci s přehledem, znatelnou odborností a zejména příjemným úsměvem. Kdo hledá výborného lékaře, tak vřele doporučuji.
Jan Chorvát


Dnes jsem poprvé navštívila vaši novou ordinaci na Jarově. Příjemné prostředí, milá sestřička, nové vybavení. Navíc to k Vám mám teď ještě blíž než dříve. Paní doktorce děkuji za vstřícné jednání a pomoc.
Martina K.


Děkuji, že mám tak prima doktorku 🙂 S úctou Michal Vančura


Vážená paní doktorko, milá sestřičko. Velmi Vám děkuji za svědomitou a poctivou lékařskou péči, kterou jste nám s manželem po celou dobu poskytovaly. Stěhujeme se na Moravu do našeho rodiště a je nám líto, že si budeme muset hledat jiného praktika. Přejeme Vám vše dobré a pevné nervy ve Vaší náročné avšak užitečné práci.
Olga a Jiří Drdovi


Skvělý diagnostik! Problémy, se kterými jsem se trápil již několik měsíců a vystřídal dva doktory, paní doktorka odhalila napoprvé a po krátké léčbě jsem již téměř bez potíží. Děkuji!
František Kočí


Vážena paní doktorko, rád bych Vám tímto tlumočil poděkování od mojí maminky Evy Kubátové. Oba dva jsme s Vaší péčí moc spokojeni a vážíme si Vašeho profesionálního a především lidského přístupu. Přejeme Vámi i sestřičce další spokojené pacienty, ať se Vám daří!
Jan Kubát, Praha 9


Záleží nám na kvalitě poskytované zdravotní péče.

Pokud se Vám u nás cokoli nelíbí, máte jakékoli připomínky či náměty, prosíme, sdělte nám je. Vaše podněty jsou pro nás inspirací pro další zlepšování poskytované péče. Děkujeme!

 

Prostor pro Vaše sdělení: