smartMED – MUDr. Jana Klečková, praktický lékař Praha 3 MUDr. Jana KLEČKOVÁ, praktický lékař

smartMED

smartMED je nestátní zdravotnické zařízení, poskytující profesionální lékařskou péči v oboru všeobecného praktického lékařství.

Našim cílem je nabízet komplexní primární péči v plném rozsahu a to na špičkové úrovni. Lékařskou péči poskytujeme jak jednotlivcům a rodinám, tak i korporátní klientele v rámci pracovnělékařských služeb.

smartMED nabízí příjemné prostředí moderně vybaveného pracoviště, komplexní spektrum preventivní a diagnosticko-léčebné péče, členské programy nadstandardní péče, odborné konzultace a především profesionální a zkušený tým odborníků.

Ve smartMEDu klademe důraz na osobní přístup ke každému pacientovi. Jsme si vědomi, že vzájemná komunikace a důvěra mezi lékařem a pacientem je podmínkou úspěšné spolupráce. K léčbě přistupujeme vždy individuálně a vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům pacienta.

Vážíme si Vašeho času, proto se snažíme, abyste u nás pokud možno nečekali. Registrovaným pacientům smartMED nabízí možnost objednání na konkrétní datum a čas. Pro tyto účely máme část ordinační doby vyhrazenou pouze pro objednané.

Kromě klasické osobní či telefonické komunikace Vám pro větší komfort nabízíme také elektronickou online komunikaci. Pro registrované pacienty je samozřejmostí online objednání k lékaři. V rámci programů nadstandardní péče nabízí smartMED také online konzultace prostřednictvím online lékařské poradny.

Přijďte nás navštívit a přesvědčte se, že k nám budete chodit rádi.
Těšíme se na Vás!

za tým smartMED
MUDr. Jana Klečková

MUDr. Jana Klečková