smartMED – MUDr. Jana Klečková, praktický lékař Praha 3 MUDr. Jana KLEČKOVÁ, praktický lékař

Naše ordinace

Ordinace praktického lékaře smartMED se nachází v Centru zdravotní péče Jarov (poliklinika Jarov) na Praze 3.

Centrum zdravotní péče Jarov

Jak to u nás vypadá?

smartMED nabízí příjemné prostředí nově zrekonstruované a moderně vybavené ordinace.

Pracovna sestryPracovna lékaře

Výhodou je oddělení sesterny a pracovny lékaře. Můžeme tak pracovat samostatně i v úzké spolupráci. Kromě zefektivnění chodu ordinace a zkrácení čekací doby je pro Vás hlavní předností větší diskrétnost a respektování Vašeho soukromí.

Pracovna lékařePracovna sestry

Součástí ordinace je i samostatná čekárna. V čekárně je pro Vaše pohodlí k dispozici WIFI zdarma. Přístup do ordinace je bezbariérový. Další fotografie našeho zdravotnického zařízení najdete ve fotogalerii.

wifi zdarmabezbariérový přístup

Vybavení ordinace

Naše zdravotnické zařízení je zcela nově a moderně vybaveno. V ordinaci poskytujeme vyšetření těmito profesionálními diagnostickými a vyšetřovacími přístroji:

Počítačové EKGpočítačové EKG
12ti svodový počítačový elektrokardiograf pro vyšetření srdeční činnosti. Vyšetření je nenáročné a nebolestivé. Vyšetřovaný leží v klidu na lůžku a pomocí elektrod umístěných na hrudi a končetinách je snímána elektrická aktivita srdce. Vyšetření pomáhá odhalit odchylky od běžné srdeční aktivity.

Eurolyser CUBE
multifunkční POCT laboratorní přístroj s výsledkem testu dostupným během několika minut:

Multifunkční POCT laboratorní přístroj

  • INR test
    Quickův
    neboli protrombinový test udává rychlost přeměny protrombinu na trombin. Testem zjišťujeme aktivitu protrombinového komplexu a funkčnost vnější části koagulační kaskády. Nejčastěji se používá při testování účinnosti antikoagulační léčby – „ředění krve“ (např. Warfarinem). K vyšetření se odebírá kapka krve z prstu ruky.
  • CRP test
    C reaktivní protein (CRP) je bílkovinou akutního zánětu, jeho hladina se zvyšuje u bakteriálních zánětů. CRP test pomáhá při rozhodnutí o léčbě antibiotiky a k posouzení závažnosti zdravotního poškození. K vyšetření se odebírá kapka krve z prstu ruky.

Glukometr ACCU-CHEK® Performa
profesionální přístroj k měření hladiny cukru v krvi. K vyšetření se odebírá kapka krve z prstu ruky, kterou pomocí papírového testovacího proužku přístroj vyhodnotí. Výsledek testu je dostupný během několika sekund.

Tonometry BOSO Carat Proffesional,  BOSO Mercurius
digitální lékařské tonometry pro oscilometrické a auskultační měření krevního tlaku. Vyšetření krevního tlaku je jedním ze základních lékařských vyšetření, které se provádí při téměř každé lékařské prohlídce. Krevní tlak vypovídá o funkci srdce a stavu cév pacienta. Měření je neinvazivní a je realizováno pomocí nafukovací manžety přiložené na paži vyšetřovaného. Výsledky jsou dostupné ihned po měření.

Oscilometrický lékařský tonometrAuskultační lékařský tonometrGlukometr

Optotypy, Ishihara test
Snellenova tabule s optotypy je diagnostická pomůcka pro určení zrakové ostrosti. Při vyšetření si pacient zakrývá jedno oko a druhým se pokouší číst postupně menší písmena na tabuli. Ishiharovy testy slouží pro zjištění barvocitu, poruch barevného vidění a barvosleposti. Obě vyšetření jsou zcela nebolestivá, fyzicky i časově nenáročná.
a další přístroje standardního vybavení ordinace praktického lékaře.

 

Návazná péče polikliniky

Umístění ordinace v budově polikliniky přináší našim pacientům výhody v podobě návaznosti poskytované primární péče na specializovaná vyšetření odborníků sídlících přímo v budově (ambulantní specialisté v oborech chirurgie, ortopedie, neurologie, gynekologie, ORL, pneumologie či oftalmologie), přítomnosti biochemické laboratoře (přímo naproti ordinaci) a lékárny.