smartMED – MUDr. Jana Klečková, praktický lékař Praha 3 MUDr. Jana KLEČKOVÁ, praktický lékař

Ordinační hodiny

Abychom Vám zajistili minimální čekací doby a dostatek prostoru pro kvalitní péči, prosíme Vás o respektování rozdělení ordinační doby dle jejího účelu. Ordinační doba je rozdělena na část pouze pro objednané pacienty (poslední 3,5 hodiny ordinační doby) a část pro akutní pacienty (veškerý zbývající čas).

 

ORDINAČNÍ HODINY

PONDĚLÍ 12:30 – 15:00
ÚTERÝ 7:30 – 10:00
STŘEDA 12:30 – 15:00
ČTVRTEK 7:30 – 10:00
PÁTEK 7:30 – 10:00
pouze pro objednané:
PO, ST:  15:00 – 18:30; ÚT, ČT, PÁ: 10:00 – 13:30

 

Do hodin pro akutní pacienty se nelze objednat. Jsou rezervovány pro pacienty s neodkladnou potřebou lékařské péče. V těchto hodinách se lékař věnuje pacientům v pořadí dle příchodu (neurčí-li lékař jinak).

Pokud nemáte akutní zdravotní problém (preventivní prohlídky, předoperačních vyšetření, potvrzení, lékařské posudky, konzultace  apod.) nebo pokud nechcete čekat objednejte se. V hodinách pro objednané pacienty přijímáme pouze objednané pacienty a to v pořadí dle sjednaného času návštěvy.

Nejste-li naším pacientem a chcete nás navštívit, doporučujeme Vám kontaktovat nás nejprve telefonicky nebo se zaregistrovat online.

ON-LINE OBJEDNÁVKA

 

V případě akutních potíží a potřeby neodkladné péče mimo naše ordinační hodiny navštivte nejbližší pohotovostní službu LSPP nebo příslušné oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.